Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 30.07.2014, 19:05
Dzord napisał(a):Wyświetl post
Wystawianie Boguskiego to jedyne rozsądne działanie które prezentuje Smuda. Więc ciągłe czepianie się go uważam za idiotyczne. W zeszłej rundzie Boguskiego nie było, mam przypomnieć wyniki?

A to, że nie ma siły po 60 minutach można różnie interpretować. Jak ktoś biega i walczy to się męczy zwłaszcza kiedy reszta statystuje.
Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to jak gra Bogusk (wstaw w jego miejsce obojętne kogo)i, ale o to, że Smuda za wszelką cenę postawi na starego gracza, nawet jakby miał grać na bramce niż na naszych młodych graczy. To jest irytujące.
Odpowiedz cytując