Dzord napisał(a):

Wystawianie Boguskiego to jedyne rozsądne działanie które prezentuje Smuda. Więc ciągłe czepianie się go uważam za idiotyczne. W zeszłej rundzie Boguskiego nie było, mam przypomnieć wyniki?
A to, że nie ma siły po 60 minutach można różnie interpretować. Jak ktoś biega i walczy to się męczy zwłaszcza kiedy reszta statystuje.
|
Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to jak gra Bogusk (wstaw w jego miejsce obojętne kogo)i, ale o to, że Smuda za wszelką cenę postawi na starego gracza, nawet jakby miał grać na bramce niż na naszych młodych graczy. To jest irytujące.