|
Senior Member
Offline
|
#5389

30.07.2014, 18:36. sprzedam
|
|
Witam wszystkich Wiślaków.
Mam do sprzedania kilka super rzeczy z kolekcji, którą niestety z pewnych powodów musze zlikwidować.
Oryginalna Koszulka Wisła Kraków MECZOWA. 2013/2014 Nowa z Metkami.
Koszulka Adidas Meczowa z logotypami T - Mobile Ekstraklasy. meczówka sezon 2012. nigdy nie używana. eksponat kolekcji. Autografy m.in Meliksona, Kirma, Garguły.
Otrzymana od zawodnika
Szaliki super pasiaki. Śląsk & Wisła. i Lechia. Oraz Wisła Simply the Best -szalik klubowy.
świetne pamiątki w super stanie. nigdy nie używane.
A oprócz tego dla chętnych koszulka meczowa Nike PSG z otworami odprowadzającymi pot, oraz koszulka Nike Interu Mediolan również nie używana. zainteresowanych proszę o wiad priv.
|
|