Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.07.2014, 17:59
A mnie ten mecz wydał się bliźniaczy z pierwszym meczem finałowym juniorów Wisły z Cracovią. Dużo ruchu, walka, strzały, sytuacje, brak skuteczności, a rywal strzela dwukrotnie w światło bramki i wpada. Cóż, takie mecze się zdarzają, może w Poznaniu przełamią strzelecką niemoc. Jeśli chodzi o Miśkiewicza... taki świetny, że klubu sobie znaleźć nie może, a we Wrocławiu wolą Pawełka aniżeli Jasia Fasole! Może dostał propozycję od Olivera Parkera, aby dublował Rowana Atkinsona w trzeciej części Johnny English?

Ci co pieprzą, że takie strzały się wyciąga, proponuję wizytę nie u okulisty, ale u psychologa. Forum Wisły nie jest miejscem na leczenie swej ułomności umysłowej i intelektualnego kalectwa
Tak celem przypomnienia, strzał z podobnego miejsca, podobna rotacja piłki... czekaliśmy na kopię tego strzału w rodzimej ekstraklasie 17 lat!
https://www.youtube.com/watch?v=3ECoR__tJNQ
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 30.07.2014 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując