|
No już widzę nagonka na Buchalika za dwa niewdzięczne strzały jakie puścił.
Powiem krótko, jakby wyciągnął obydwa byłyby to parady na najwyższym poziomie bramkarskim i pewnie jakby wszystkie takie piłki wyciągał to by bronił w Premiership a nie ekstraklasie. Litości, przypomnijcie sobie jak Misiek (którego bardzo ceniłem) sam wkopał sobie piłkę do bramki, a nagonka na podobnym poziomie.
Ludzie, trochę obiektywności bo na pierdy zbiera.
|