Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 30.07.2014, 17:42
No już widzę nagonka na Buchalika za dwa niewdzięczne strzały jakie puścił.

Powiem krótko, jakby wyciągnął obydwa byłyby to parady na najwyższym poziomie bramkarskim i pewnie jakby wszystkie takie piłki wyciągał to by bronił w Premiership a nie ekstraklasie. Litości, przypomnijcie sobie jak Misiek (którego bardzo ceniłem) sam wkopał sobie piłkę do bramki, a nagonka na podobnym poziomie.

Ludzie, trochę obiektywności bo na pierdy zbiera.
Odpowiedz cytując