Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27745
Stary 30.07.2014, 17:21
york09 napisał(a):Wyświetl post
A jest na kogo głosować? ( może jakaś sugestia)
Przecież PIS i PO to ci sami ludzie różnią się tylko gębami.

Do samorządu to nie mam problemów, u nas rządzi lokalna partia i bardzo dobrze sobie radzą.
Zwie się "Blok Samorządowy Rybnik"
Jako że to temat nie o mnie a polityczny dodam co to ten trzeci bliźniak opowiada
To czemu tu i na innych forach wcielasz się w role trolla atakującego tylko PiS, a przemilczającego wybryki rządzącej od 7 lat PO ?

Cytat:
„…ALE BĘDĄ PRÓBOWALI”

4 czerwca ponad 1 500 osób demonstrowało we Wrocławiu w marszu pod hasłem „wszystkich nas nie zamkniecie”. Poparcie dla inicjatywy zadeklarowało kilkadziesiąt tysięcy. Chodziło o wyroki dla narodowców i kibiców, którzy mieli czelność nie zgadzać się z bytnością na uniwersytecie we Wrocławiu stalinowskiego zbrodniarza, Zygmunta Baumana, zapraszanego przez pirata drogowego udającego, że Wrocław jest jego – imć Dutkiewicza.

Teraz wróćmy kilka lat wstecz. Platforma Obywatelska wygrywała wybory, wskazując opresyjność PiS wobec wszelkiej maści kombinatorów i cwaniaczków, gangsterów w białych kołnierzykach twierdząc „tak dalej być nie może”. Nie wszyscy skumali, że chodziło o „odkręcenie śruby”, lecz jej dociśnięcie.
Co prawda wszystkich nie zamkną na pewno, bo ktoś musi na bandę leserów z PO robić, lecz na pewno będą się starać zamknąć jak najwięcej.

Po czerwcowej manifestacji, która odbyła się już po wyroku wydanym przez sędziego Pawła Chodkowskiego (ten na fotce wyżej) do organizatorów i części uczestników demonstracji przychodzą wezwania na policję.
adolfikI teraz zaczyna się robić wesoło – co prawda głównie w charakterze świadków (a to dowcipnisie z tych mundurowych, świadek ma mniej przywilejów niż oskarżony – musi odpowiadać na pytania), ale najweselszy jest artykuł z jakiego „świadkowie” będą przesłuchiwani. 232 paragraf 1 kodeksu karnego. Czyli: „Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe sądu podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”

Bydło w sądach, niezweryfikowane po okresie komuny, jak widać, ma się dobrze. Pan na fotografii niższej przynajmniej otwarcie mówił, że demokrację ma gdzieś i wszystkich przeciwników politycznych powsadza. W czym dzielnie pomagał mu sędzia Roland Freisler. Wpis o tym ostatnim: „Rozprawy prowadzone pod przewodnictwem Freislera, zwłaszcza gdy podsądnymi stali się uczestnicy spisku związanego z zamachem na Hitlera charakteryzowały się grubiaństwem i brutalnością; wyzwiska i groźby pod adresem oskarżonych były w Trybunale Ludowym na porządku dziennym. Elementarne zasady sprawiedliwego procesu sądowego – takie jak domniemanie niewinności i prawo do obrony – były fikcją.”
http://fanatik.ogicom.pl/?p=2885