Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 30.07.2014, 15:59
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
@Smuga, myślę, że w przypadku absencji Buchalika na bramce prędzej wystawiony zostanie Rafał Boguski, niż którykolwiek z tych przez Ciebie wymienionych.
Wystawianie Boguskiego to jedyne rozsądne działanie które prezentuje Smuda. Więc ciągłe czepianie się go uważam za idiotyczne. W zeszłej rundzie Boguskiego nie było, mam przypomnieć wyniki?

A to, że nie ma siły po 60 minutach można różnie interpretować. Jak ktoś biega i walczy to się męczy zwłaszcza kiedy reszta statystuje.
Odpowiedz cytując