Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27744
Stary 30.07.2014, 15:57
Dzordzie Putin nie chce naszych jabłek i co państwo to ma skupywać aby rolnik nie zbankrutował?
Rolnicy powinni się łączyć w jakieś duże farmy lub t.p aby produkcja była opłacalna. Wiadomo że mały rolnik nigdy nie dorówna z produkcją tym którym np. kombajny tną zboże na szerokość autostrady a on biedny ze snopowiązałką.

Prezes PiS ostrzega premiera. Sytuacja rolników jest dramatyczna. Konieczne są działania
ale jak to ma zrobić tego to już prezio nie wie.
Cytat:
10 gr za kilogram ogórków, a słoik kiszonych(cztery ogórki) w realu, czy tesco 4 zł. Potrzebujesz jeszcze wyjaśnień?
A może sam zakiisisz i po 3 zł sprzedawaj. Po co surowiec tanio jak można gotowy produkt drożej?

Dzordzie posiej co innego ogórki się już przejadły, a kiszonych zachód nie chce. Może papryczki? albo to zioło które można w Holandii kupić
Ostatnio edytowane przez york09 : 30.07.2014 o godz. 20:06.