Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27742
Stary 30.07.2014, 15:09
I po co skupować jak za rok będzie to samo? Trzeba uruchomić gospodarkę, żeby wykorzystanie zboża i innych płodów rolnych było opłacalne, wtedy nie będzie problemów ze sprzedażą.