Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7064
Stary 30.07.2014, 14:52
Tak sobie przypominam słowa Bednarza i jego fanów, jakoby bez bojkotujących dadzą sobie radę wypełnić nie tylko ich miejsca stadionowe, ale i o wiele więcej, a z czasem to rodziny zapełnią cały stadion . Minęło już trochę tego czasu i wskazuje on na systematyczny zanik kibiców na R22. Dochodzimy się, czy aktualnie liczba fanów Jacka i jego pracowników spadła tylko o 2 tys czy o 4 tys od czasu pierwszych meczów bojkotu i początkowych 7 a potem 5 tysięcy fanów Jacka
Dochodzimy także w skali rosnącej a nie malejącej jak powyżej, czy bojkotujących jest 7 tys , 10 tys, czy może liczba ta urośnie do 25 tys

Przecież to absurd aby tak dawać się skłócać i manipulować Bednarzowi i wyłącznie z jego powodu cieszyć się lub płakać, że za chwile nie będzie już nikogo na R22, poza tymi nielicznymi, co mimo iż twierdzą o Jacku identycznie jak wszyscy pozostali kibice, to wbrew interesowi Wisły, choćby temu dotyczącemu jak największej frekwencji na Wiśle, będą manifestować swoją obecnością swoją wrogość do braci po szalu, bez względu na ten prawdziwy interes Wisły. Oczywiście, mówię tu tylko o aspekcie sprawy kibiców i Bednarza, choć wiem, że skala problemów jest o wiele większa i dotyczy całego klubu oraz jego polityki sportowo-finansowej.

Ot Polska i Polacy. Tak było, jest i będzie. Z tych waśni naszych, Polska, jako jedyny kraj w Europie zniknął z map świata na prawie 200 lat. Zero lekcji z tej historii. Nadal podpuszczani jak dzieci zwolennicy PO pragną unicestwienia zwolenników PIS i nie było by nic dziwnego gdyby kibice Wisły, zwalczali kibiców Legii dla przykładu, ale żeby kibice Wisły jednocześnie fani Bednarza, zwalczali innych kibiców Wisły czy SKWK , wbrew interesowi Wisły, to już degrengolada społeczna, podobna do tej, która Polskę doprowadziła kiedyś do państwowego nieistnienia, wbrew interesom Polski. A wystarczyło i wtedy i teraz kierować się racją stanu i nie dać się szczuć nikomu, żadnemu, Niemcowi czy Ruskiemu albo Legioniście i tyle w temacie. Ciekawe, kiedy za Legionisty, upadnie Wisła i na jak długo zniknie z mapy ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez kot : 30.07.2014 o godz. 18:25.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując