Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
27736
30.07.2014, 13:13
IncognitoTSW
Od 1968 roku mając 9 lat do 15 roku życia chodziłem na mecze Wisły i to za darmo.
Teraz ze względu na zamieszkanie chodzę na mecze Wisły jeżeli gra w Gliwicach lub Zabrzu.
Ale to nie ma nic wspólnego z miłością do PISu...tfu.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09