Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21382
Stary 30.07.2014, 13:09
rav napisał(a):Wyświetl post
To żart, rozumiem? Postawa SA swoją drogą, ale wypadałoby troszkę realnie spojrzeć na obiekt, o którym mówimy.

Wciąż nie daje Ci do myślenia sytuacja, w której miastu, będącemu:
- inwestorem,
- właścicielem,
- operatorem
obiektu nie opłaca się przenieść swoich wydziałów do przestrzeni biurowej stadionu, bo koszty wynajmu i utrzymania przestrzeni biurowej gdzie indziej są wielokrotnie niższe?
Trochę źle to ująłem.

Chodzi mi bardziej o takie podejście jak zaprezentowały parchy. Zaangażowali się na etapie projektów i wykonawstwa. Wiedzieli czym dysponują, jak chcą to zagospodarować ogólnie mieli biznes plan na to miejsce.

SA a wcześniej SSA u nas miała na temat centralnie wyjebane, nawet na sprawy dla nich bardzo ważne.

Dziś dochodzi do tego bardzo zły PR wokół tego budynku i mamy pełny obraz.

Jasne że miasto jest głównym winowajcą tego stanu rzeczy jednak od podmiotu który z budynku miał głównie korzystać osobiście wymagam więcej.

Realnie uważam że budynek nie jest tak zły jak to się próbuje przedstawić. Brakuje w działaniach jednak zęba aby temat ruszyć w dobrym kierunku a może nawet nie zęba a samych działań.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując