york09 napisał(a):

|
Czy to jest forum sympatyków i kibiców naszego klubu, albo forum PISlamu że nie można krytykować tych dwóch braci bliźniaków? A wolno jeździć po każdym kto ma inne zdanie od PISiorków.
|
Taki z Ciebie sympatyk i kibic, że wszystkie Twoje posty na forum dotyczą polityki..