Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27735
Stary 30.07.2014, 12:52
york09 napisał(a):Wyświetl post
Czy to jest forum sympatyków i kibiców naszego klubu, albo forum PISlamu że nie można krytykować tych dwóch braci bliźniaków? A wolno jeździć po każdym kto ma inne zdanie od PISiorków.
Taki z Ciebie sympatyk i kibic, że wszystkie Twoje posty na forum dotyczą polityki..