Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21381
Stary 30.07.2014, 12:51
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Są problemy z przestrzenią komercyjną jednak sądzę że one wynikają w dużej mierze z podejścia SA do tego aspektu i braku profesjonalizmu w klubie który eufemistycznie powiem nie pomaga.
To żart, rozumiem? Postawa SA swoją drogą, ale wypadałoby troszkę realnie spojrzeć na obiekt, o którym mówimy.

Wciąż nie daje Ci do myślenia sytuacja, w której miastu, będącemu:
- inwestorem,
- właścicielem,
- operatorem
obiektu nie opłaca się przenieść swoich wydziałów do przestrzeni biurowej stadionu, bo koszty wynajmu i utrzymania przestrzeni biurowej gdzie indziej są wielokrotnie niższe?
Odpowiedz cytując