|
Siła Wisły to przede wszystkim sektor C, a jezeli na nim zasiada 40 osob to znaczy ze bojkot jak najbardziej sie sprawdza.
Czy Pawel Brozek i Jankowski mowia cos pozytywnego o kibicach, ktorzy zapelniaja teraz stadion..ba.. nawet ich nie zauwazaja i otwarcie przyznaja, ze nie ma kibicow, nie ma atmosfery, a Brozek dodaje, ze nikt mu nie wmowi ze cos jest nie tak, bo problem jest i tu duzy.
|