Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7057
Stary 30.07.2014, 12:12
Siła Wisły to przede wszystkim sektor C, a jezeli na nim zasiada 40 osob to znaczy ze bojkot jak najbardziej sie sprawdza.

Czy Pawel Brozek i Jankowski mowia cos pozytywnego o kibicach, ktorzy zapelniaja teraz stadion..ba.. nawet ich nie zauwazaja i otwarcie przyznaja, ze nie ma kibicow, nie ma atmosfery, a Brozek dodaje, ze nikt mu nie wmowi ze cos jest nie tak, bo problem jest i tu duzy.
Odpowiedz cytując