|
Chłopaki, po co zabierać trollowi jego klocki? Niech się nimi bawi jak mu się, to tak bardzo podoba. Nam zostanie tylko ubaw po pachy z tego jak można mieć wyprany mózg. Gość w tematach politycznych jest totalnym ignorantem i sam siebie takimi sponsorowanymi postami doszczętnie ośmiesza. Uwagi na takiego trolla zwracać nie warto. Podjudzi trochę i zniknie tak szybko, jak się pojawił.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|