|
Nasz stadion ma przede wszystkim fatalny PR a wszystko przez takie akcje jak uszkodzony dach czy pękające szyby media to podłapują i wyolbrzymiają. Oczywiście swoje wady( nawet wiele) ma ale jest dużo lepiej niż sie zapowiadało zaraz po oddaniu. Problem polega na tym że stadion ma opinie jaką ma wygląda jak wygląda a te dwie kwestie sprawiają że mało która firma chce być z nim kojarzona
|