Szczególnie chciałbym z nimi porozmawiać np w warunkach zimowych jak stoją na tych swoich wy....owach pod trybunami gdzie pół ściany nie ma. U nas full wypas fajne wnętrza, dużo miejsca i komfortowe warunki.
Ale jakiś matoł zaczął nadawać reszta podchwyciła i wszystko źle.
Są problemy z przestrzenią komercyjną jednak sądzę że one wynikają w dużej mierze z podejścia SA do tego aspektu i braku profesjonalizmu w klubie który eufemistycznie powiem nie pomaga.
Tyle złego zostało powiedziane i napisane że niestety straty wtedy poniesione są dziś nie do odrobienia.
Zresztą dla mnie ta sytuacja jest analogiczna z ZIO w Krakowie. Też zakłamano sytuację do granic przyzwoitości a później efekt było widać w głosowaniu, dla mnie osobiście okłamanych i zmanipulowanych ludzi.