Ogryzek napisał(a):

|
Zapewne ten Brazylijczyk dostanie mnóstwa szans a Wójcik może 10 minut w jakimś meczu. Szkoda słów.
|
Może to dziwne, ale ja lubie cały ten sprowadzany anonimowy szrot. Dopóki nie wyjdzie i czegoś na moich oczach nie s.......i, to wmawiam sobie że będzie odkryciem za grosze i świetnie się sprawdzi...