Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68426
Stary 30.07.2014, 01:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zapewne ten Brazylijczyk dostanie mnóstwa szans a Wójcik może 10 minut w jakimś meczu. Szkoda słów.

Może to dziwne, ale ja lubie cały ten sprowadzany anonimowy szrot. Dopóki nie wyjdzie i czegoś na moich oczach nie s.......i, to wmawiam sobie że będzie odkryciem za grosze i świetnie się sprawdzi...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując