Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10401
Stary 30.07.2014, 00:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Chodźcie dalej i czekajcie parówy po dwie godziny pod kasami. Aż może w końcu optrzytomniejesz ,że prezes ma Ciebie i reszte kibiców kompletnie w dupie.
Chociaż w sumie mu się nie dziwie,bo może na Was pluć a i tak przyleci zaraz jeden z drugim grzecznie pod kasy...
Człowieku licz się ze słowami. Tam może stali ludzie którzy kilkaset razy słyszeli drugą zwrotkę hymnu, albo jeśli jesteś gówniarzem to zacytuję słowa: "Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina i gdyby nie ona świat mógłby się zatrzymać' Kibice Wisły SA to slogan dla "pożytecznych idiotów". I żeby było jasne: p...le JB i nie stałem w tej kolejce....
Odpowiedz cytując