Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
27724
29.07.2014, 20:46
ten york09 to opłacany troll na X forach pisze to co tu m.in.
http://peb.pl/6186461-post80.html
http://www.forum.polityka.org.pl/vie...7edafa0#231508
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty