Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27719
Stary 29.07.2014, 19:15
york09 napisał(a):Wyświetl post
To i tak nie zmienia faktu że Lech był nieudolnym prezydentem, pośmiewiskiem na zachodzie.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...smiewisko.html
http://www.lewica.pl/index.php?id=9015
Nowe polskie kartofle, czyli Niemcy o Kaczyńskich
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...,0,169403.html
a ty jesteś oczywiście jewropejczykiem całą gębą, podajesz jakieś szmaciarskie linki , dla kogo ? każdy rozumny człowiek ma wyrobione zdanie na temat Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,twoje linki świadczą tylko i wyłącznie o tobie, wpisujesz się w przemysł pogardy w stosunku do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,jakbym widział typowego słuchacza tvn i czytelnika wyborczej, żal że tacy ludzie piszą na stronach Wisły