york09 napisał(a):

a ty jesteś oczywiście jewropejczykiem całą gębą, podajesz jakieś szmaciarskie linki , dla kogo ? każdy rozumny człowiek ma wyrobione zdanie na temat Ś.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,twoje linki świadczą tylko i wyłącznie o tobie, wpisujesz się w przemysł pogardy w stosunku do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego,jakbym widział typowego słuchacza tvn i czytelnika wyborczej, żal że tacy ludzie piszą na stronach Wisły