Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27717
Stary 29.07.2014, 18:07
york09 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście wszystko to w Niezalezna.pl
Ale co ma piernik do wiatraka? Skoro strona Sejmu i stenogramy z posiedzeń mają coś wspólnego z niezalezna.pl, to myślę, że czas zakończyć tą jałową dyskusję. Dodam, tylko że wspomnianego profesora Szeremietiewa miałem okazję poznać osobiście i wierz mi, iż człowiek, który odpowiada za zniszczenie jego kariery nie jest wart nawet funta kłaków, a tym bardziej takiego urzędu jak Prezydent RP.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 29.07.2014 o godz. 19:51.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!