|
Jeśli Chelsea wypożycza swoich graczy do słabszych klubów na ogranie się to i do nas ktoś mocniejszy chciałby wypożyczyć pewnie. Kwestia jest taka, kto płaciłby pensję. No ale to wymagałoby rozwiniętej sieci skautów, żeby było wiadomo, którego 20-22 latka z 2. Bundesligi/Ligue 2/rezerw lepszych klubów ściągnąć, a u nas kasy na to niet...
|