Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10398
Stary 29.07.2014, 17:15
Chodźcie dalej i czekajcie parówy po dwie godziny pod kasami. Aż może w końcu optrzytomniejesz ,że prezes ma Ciebie i reszte kibiców kompletnie w dupie.
Chociaż w sumie mu się nie dziwie,bo może na Was pluć a i tak przyleci zaraz jeden z drugim grzecznie pod kasy...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując