Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7025
Stary 29.07.2014, 16:07
WFM napisał(a):Wyświetl post
List otwarty SKWK do Mirosława Pawełczyka. Zaczyna się robić coraz bardziej ciekawie...

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/580...awelczyka.html
Według mnie ten list otwarty, to strzał w kolano ze strony SKWK. Próba jakiejkolwiek pertraktacji z takimi osobami jak Pawełczyk mija się z celem. Przewodniczący RN Wisły, to po prostu kolejne gumowe ucho Cupiała, które zakłamuje rzeczywistość. Jest zwolennikiem hasła "nic się nie stało". Powodów do odwołania Bednarza jest, tyle że decyzja Rady Nadzorczej klubu w tej sprawie powinna być jednogłośna. Skandaliczna umowa z UFA Sports, na której klub traci pieniądze. śmieszna umowa z Totolotkiem, przegrana sprawa z Genkovem (jakby tego było mało kroi się podobny przypadek z Jovaniciem), drastyczny spadek frekwencji na stadionie, brak jakiejkolwiek wizji, co do dalszego rozwoju klubu, stworzenie czarnego PR wokół klubu. No, ale przecież Pawełczyk i jemu podobni dalej będą twierdzić, że wiślacki Neron jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, klubowi oprócz bandy złych kiboli nic nie grozi, a już niedługo Wisła będzie krainą mlekiem i miodem płynącą. Czy naprawdę w klubie mają ludzi myślących za idiotów? Co wynegocjować może Czerwiński, skoro jego głos w zarządzie nic, a nic nie znaczy. Bednarz mając większość w zarządzie (wiceprezesem jest też niejaki Maciej Krupa) może przegłosować totalnie wszystko , co mu przyjdzie na myśl. Niestety, póki Cupiał będzie w swoim otoczeniu takich ludzi tolerował ten kabaret będzie trwał i trwał, a nam zostanie tylko dywagacja i pisanie jakiś listów otwartych.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując