Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7021
Stary 29.07.2014, 15:44
milosz napisał(a):Wyświetl post
(...)
raindog kojarzy mi się z jedną osobą. Dyskusja z nim jest pozbawiona sensu - dlatego mało kto się jej już w ogóle podejmuje.

Biorąc pod uwagę, że czynniki takie jak słaba gra (mniej więcej od schyłkowego Maaskanta), dramatyczny obraz stanu klubu przedstawiany w mediach (od powrotu Łysej Pały) utrzymują się od kilku lat, a drastyczny spadek frekwencji mitygowany w niewielkim stopniu rozdawaniem darmowych voucherów zaczął się wraz z bojkotem - wniosek może być jeden. raindog próbuje całość jedynie zaciemniać.

Tracisz czas.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2014 o godz. 15:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując