Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7020
Stary 29.07.2014, 15:39
Ta cała akcja z Czerwińskim w zarządzie, to nic jak tylko kolejna zagrywka towarzystwa wzajemnej adoracji (Bednarz, Kapka, Pilch, Rogala) żerującego na ciele Wisły. Oglądając wczorajszy mecz odnosiło się wrażenie jak, gdyby Wisła grała sparing, a nie mecz o punkty. Kolejne wydarzenia w klubie tylko pokazują, że rację miało SKWK. Bednarz z poważnej marki jaką była do niedawna Wisła zrobił kompletne pośmiewisko i amatorski klub. Czy nie widzi tego, że totalnie się ośmieszył jako prezes i dalsze bytowanie na stołku tylko tą kompromitację zwiększy? Obserwując, to jako kibic odnoszę wrażenie, że Bednarz ma konkretne zadanie wyznaczone przez zaprzyjaźnionych desantów ze Śląska: zniszczyć, zaorać i potem jak szczur zwiać. Wystarczy tylko żałować, że piłkarze muszą firmować ten żenujący cyrk.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując