Temat
:
[2 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice,28 lipca poniedziałek godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
john_doe92
Junior Member
Od: 07.2014
Offline
#
117
29.07.2014, 14:52
Straszny występ Wisły, nie rozumiem ani ustawienia zespołu ani wyborów personalnych. A najgorsze jest to że przeciwnik wcale nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko (więcej:
http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...iza-meczu.html
)
www.wislakrakowtaktycznie.blogspot.com
john_doe92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do john_doe92
Znajdź inne posty napisane przez john_doe92