Wyświetl pojedynczy post
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.07.2014, 14:52
Straszny występ Wisły, nie rozumiem ani ustawienia zespołu ani wyborów personalnych. A najgorsze jest to że przeciwnik wcale nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko (więcej: http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...iza-meczu.html)
Odpowiedz cytując