Smuga napisał(a):

|
Aż się wierzyć nie chce, że za rok na 90% Polacy po raz drugi dadzą mandat Prezydenta RP takiemu człowiekowi
|
Aż dziw że taki wybitny prezydent Lech miał kilkanaście procentowe poparcie pod koniec kadencji a ten leming Bronek prawie 70%
Wychodzi na to że ten pierwszy był nieudacznikiem o marnej reputacji.