Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7011
Stary 29.07.2014, 13:36
Kibice powinni żądać rozmowy, ale nie z jakimiś Czerwińskimi tylko z CUPIAŁEM. Chyba tą godzinkę znajdzie na rozmowę z SKWK na przykład. To coraz bardziej wygląda na stanie za zasłoną dymną, ale jest jeden problem. Taka dymna zasłona nie trzyma się wiecznie i po pewnym czasie znowu jest się na widoku.
Odpowiedz cytując