AYALA napisał(a):

|
1400 € to jest kwota netto o jakiej pisałem
|
To tym gorzej, lub lepiej - zależy z której strony patrzeć.
Polska jest chyba jedynym krajem w Europie gdzie za minimum krajowe nie jesteś w stanie wynająć mieszkania i przeżyć - nie licząc suchego chleba i wody. Chyba że z 3 innymi studentami na stancji - ale rozmawiamy o życiu na tym samym poziomie.