Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27707
Stary 29.07.2014, 13:21
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Jagiełło towarzysko jest dosyć mocno związany z PO. W czasach rządów w łódzkim PiS chciał zrobić z tamtejszych struktur przystawkę dla rządzącej miastem Platformy i Hanny Zdanowskiej. Gdy mu się, to nie udało grupa powiązanych z, nim radnych wraz z wiceprezydentem Łodzi Krzysztofem Piątkowskim dosyć szybko przestała tworzyć pozory i wstąpiła do PO. Gość od początku kadencji głosuje ręka w rękę z trzęsącą Polską koalicją PO-PSL. Jak pisałem kilka postów wcześniej ciekaw jestem reakcji wyborców na KNP na ten "transfer".
Reakcja może byc tylko jedna wg mnie - zdecydowanie na minus. O ile Wipler wcześniej związany z UPR itd. o tyle ten Jagiełło to chorągiewka ktora sie ustawi tak jak będzie dobrze wiało. Jakie kolwiek transfery z PIS PO SLD TR PSL itd. odbieram skrajnie negatywnie. Fatalne posunięcie i pstryczek w nos dla tych co działali w KNP od lat ( wcześniej w UPR) mam tylko nadzieję ,że dostanie jak najgorsze miejsce na listach w wyborach do Sejmu 2015.