Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
27704
29.07.2014, 12:02
Kocur
napisał(a):
Litości.
To gorsze wciskanie kitu niż wsi24
Tak głupio przyznać że za te 1400
BRUTTO
euro w Niemczech spokojnie się wyżyje a w Polsce za 1400
BRUTTO
można co najwyżej wynająć kawalerkę w Radomiu
http://www.parmentier.de/steuer/steuer.htm?wagetax.htm
1400 brutto = średnio 1000 ojro na rękę.
Wynajem 2 pokojowego mieszkania w Berlinie 500 ojro miesięcznie - info sprzed 2 minut od znajomego
Wynajem 2 pokojowego mieszkania w Krakowie 1200-1500 zł miesięcznie
Policz ile zostaje na życie w Berlinie a ile musisz dorabiać na czarno lub brać od rodziny w Krakowie
1400 € to jest kwota netto o jakiej pisałem
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.07.2014 o godz. 12:19.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA