Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16475
Stary 29.07.2014, 11:36
Jest też pytanie : czemu my nie wypożyczamy piłkarzy ? Wiadomo, że jest to ogrywanie piłkarza który za rok pójdzie, ale w naszej sytuacji to najlepsza opcja. Na pewno znalazłby się zawodnik, który mógłby(chciałby) tu przyjść i klub by się zgodził na przyjazd do Polski. Można wtedy się dogadać, żeby płacić np. 50 % wynagrodzenia.
Zawsze można wypożyczyć też na pół roku..
Odpowiedz cytując