|
Jest też pytanie : czemu my nie wypożyczamy piłkarzy ? Wiadomo, że jest to ogrywanie piłkarza który za rok pójdzie, ale w naszej sytuacji to najlepsza opcja. Na pewno znalazłby się zawodnik, który mógłby(chciałby) tu przyjść i klub by się zgodził na przyjazd do Polski. Można wtedy się dogadać, żeby płacić np. 50 % wynagrodzenia.
Zawsze można wypożyczyć też na pół roku..
|