Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68416
Stary 29.07.2014, 11:24
Ręce opadają i żal ściska serce, gdy się patrzy na to, co wyczyniają odpowiedzialne za rozwój sportowy osoby w naszym klubie. Zamiast dać poważną szansę takim chłopakom jak Kuczak, Lech, Zając my po raz kolejny testujemy jakiegoś ogórka, który nadaje się ze swoim poziomem gry co najwyżej do rezerw, a nie pierwszej drużyny 13-krotnego Mistrza Polski. Smuda znowu będzie wciskał kit, że ten cały Marcelo Fernandes, to olbrzymi talent. Podobnie było przecież z Burdenskim i Klariciem. Obaj od początku odstawali od poziomu Ekstraklasy, a Smuda z uporem maniaka próbował wmówić jacy, to będą wielcy z nich piłkarze, na których zarobimy miliony. Boisko wszystko zweryfikowało. Podobnie będzie teraz.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 29.07.2014 o godz. 12:51.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując