Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7001
Stary 29.07.2014, 11:21
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Kończąc, mam nadzieję, że wrócicie, ale pokorniejsi i przede wszystkim zaznajomieni ze stadionowym regulaminem.
Jacy ? Pokorniejsi !? Ach to o to chodzi.. Spór o JB to jest tylko pretekst do prezentowania swojej prawdziwej postawy wobec życia ..Ach, to ten brak pokory drażni fanklub JB No to Cię chłopię zmartwię, ale jakie by nie były warunki i klimat powrotu, akurat Ci co wrócą, to nigdy, przenigdy nie spokornieją.. no przynajmniej mówią to w swoim imieniu. A tak ogólnie to pechowo trafiłeś, Polacy i pokora ...hmm bardzo pechowo..

PS. A regulamin każdy zna, tak jak prawo w demokratycznym kraju, które zabrania karania setek ludzi za nic, bez udowodnienia im czegokolwiek.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.07.2014 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując