Kurz napisał(a):

|
Kończąc, mam nadzieję, że wrócicie, ale pokorniejsi i przede wszystkim zaznajomieni ze stadionowym regulaminem.
|
Jacy ? Pokorniejsi !? Ach to o to chodzi.. Spór o JB to jest tylko pretekst do prezentowania swojej prawdziwej postawy wobec życia ..Ach, to ten brak pokory drażni fanklub JB

No to Cię chłopię zmartwię, ale jakie by nie były warunki i klimat powrotu, akurat Ci co wrócą, to nigdy, przenigdy nie spokornieją.. no przynajmniej mówią to w swoim imieniu. A tak ogólnie to pechowo trafiłeś, Polacy i pokora ...hmm bardzo pechowo..
PS. A regulamin każdy zna, tak jak prawo w demokratycznym kraju, które zabrania karania setek ludzi za nic, bez udowodnienia im czegokolwiek.