|
Tuż za granicą mamy najlepsze szkółki na świecie(Niemcy), niestety jakiś agent przysłał video, opłacony lot no to bieremy na testy. Wysłać Kuźbę i Kapke na parę miesięcy do Niemiec i mamy pewnych młodych zawodników, niestety to chyba zbyt skomplikowane dla nas
|