silver03 napisał(a):

Niby mamy tego DP (Uryga), ale jednak nie mamy...
Nie wiem czy nie lepiej byłoby wrócić do klasycznego 4-4-2 z Gargulcem w środku, który miałby więcej zadań defensywnych i Semirem odpowiadającym za ofensywe. Skrzydełka Donald, Zając/Sarki i w napadzie Brożek z Jankowskim.
A tak to w obecnym systemie upychamy każdego, gdzie się da.
|
Rok 2018:
"Panie Łukaszu na jakiej pozycji wspomina Pan swoja gre najlepiej"
"Panie redaktorze,dobrze mi się gralo na srodku pomocy , pamietam tez mecze jako prawo i lewo-skrzydlowy.na defensywnym pomocniku tez się gralo.bywaly mecze ze gralo się fałszywego napastnika,gralo się tez ustawieniem 4-6-0 względnie na napastnika lotnego tzn. kto bliżej bramki ten napastnikiem..."