Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 29.07.2014, 09:10
Niby mamy tego DP (Uryga), ale jednak nie mamy...

Nie wiem czy nie lepiej byłoby wrócić do klasycznego 4-4-2 z Gargulcem w środku, który miałby więcej zadań defensywnych i Semirem odpowiadającym za ofensywe. Skrzydełka Donald, Zając/Sarki i w napadzie Brożek z Jankowskim.

A tak to w obecnym systemie upychamy każdego, gdzie się da.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując