Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 29.07.2014, 09:08
Co do tekstu fialo, to nie zgodzę się z Buchalikiem. Przy bramce mógł zachować się lepiej, ale nie było to takie proste do wyjęcia. Miał fajne wyjścia a'la Neuer. W tej chwili to dla mnie taki sam piłkarz jak Misiek tzn. jest niezły jak na ekstraklape, ale ma wady itd.
Odpowiedz cytując