|
Co do tekstu fialo, to nie zgodzę się z Buchalikiem. Przy bramce mógł zachować się lepiej, ale nie było to takie proste do wyjęcia. Miał fajne wyjścia a'la Neuer. W tej chwili to dla mnie taki sam piłkarz jak Misiek tzn. jest niezły jak na ekstraklape, ale ma wady itd.
|