Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6995
Stary 29.07.2014, 08:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Świat nie jest czarno-biały. Są więcej niż 2 powody, dla których ktoś jest lub nie jest na stadionie. Sprowadzanie konfliktu do osoby Bednarza świadczy o niezbyt szerokich horyzontach. Mi osobiście nasz prezes jest obojętny. To kolejny z zastępu mniej lub bardziej udanych pracowników klubu, którzy nie mają znaczenia w ogólnym rozrachunku. Za to nie jest mi obojętny szantaż środowisk kibicowskich. Byłoby bardzo źle gdyby klub mu uległ, bo doszłoby do bardzo niebezpiecznego precedensu. I tyle.

Takie teksty, jak te z drugiego akapitu sobie daruj. Padały w historii rodzaju ludzkiego z ust wszystkich agitatorów i w tym kontekście brzmią raczej zabawnie, niż dobitnie. Kończąc, mam nadzieję, że wrócicie, ale pokorniejsi i przede wszystkim zaznajomieni ze stadionowym regulaminem. Czego nam wszystkim życzę.
Przez 20 lat zaznajomiłem się z nim bardzo dobrze...
Tyle ze brakuje w nim jednego punktu...
"Z kibica nie robimy szmaty"...

I nie podejmuje z Toba rozmowy bo mamy zdecydowanie inne horyzonty myślowe...

PS. Na sektorze C zasiadło ~100 osob...
Odpowiedz cytując