Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6988
Stary 29.07.2014, 04:35
raindog
Tak jak przypuszczałem, ponieważ logika i statystyka przeczy twoim wymysłom, cóż Ci pozostaje, tylko małostkowe złośliwości i psedo-sofistyka. Frekwencja spadła o minimum 2/3, a każdy kolejny mecz będzie Ci to udowadniał.

Tkwij dalej w rzeczywistości równoległej, w świecie własnej wyobraźni, skoro Ci tam dobrze. Zwłaszcza, że nie jesteś tam sam, jest i tam Twój Jacek Bednarz.

PS. Tak na marginesie, nigdy nie znajdziesz idealnego modelu porównawczego dotyczącego frekwencji, bo jest zbyt wiele składowych wpływających na nią, stąd jedyne sensowne jest porównywanie liczb bezwzględnych, reszta to tylko bicie piany i wróżenie z fusów. Liczy sie tylko to iż rok, temu, dwa lata temu itd. było o 2/3 kibiców więcej, a co do przyszłosci liczy się antycypacja i to wybitnie subiektywna, albowiem nawet rachunek prawdopodobieństwa przy tylu składowych jest nieprzydatny, bo koniec końców z frekwencją czasem bywa jak z ruletką, a że spadła o min. 2/3 w pierwszym meczu na R22 ("w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego"), to fakt bezsporny .. i tylko to sie liczy, reszta jest nieistotna, ale ogólnie to sie już przyzwyczaiłem, iż miłośnicy Bednarza są odporni na fakty.. dla nich być może jeśli nawet frekwencja spadła, to brak tych "strasznych bandytów" daje brak kar i w konsekwencji klub niby jest w bilansie do przodu (choc to fikcja) i stąd niby mamy kłopoty bogactwa i oczywiście na niby też wychodzimy na prostą itd., itp. ..Ha-ha-ha, szczerze powiem w tych trudnych czasach dla Wisły, nic mnie tak nie wprowadza w dobry nastrój, jak fanklub Jacka B., albowiem jego wiara że można skutecznie fałszować rzeczywistość jest prawdziwie komiczna.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.07.2014 o godz. 17:34.
Odpowiedz cytując