Szopka trwa dalej,Wisła Kraków od czasów przejęcia sterów przez Jacka Bednarza nie ma za grosz profesjonalizmu
Podobno dziś ludzie stali po 40 minut w kolejce bo problemy ze sprzedażą biletów, nie otrzymali nawet słowa przepraszam !
Profesjonalny klub piłkarski z 1 napastnikiem na cały sezon,od kiedy poszło info że Paweł Brożek nie zagra czułem że wisi wtopa w powietrzu a remis u siebie z Piastem Gliwice to poprostu wstyd
Ostatnie lata to słowo ,,wstyd i kompromitacja ''
Wstyd bo podpisywaliśmy piłkarzy,nie mając na ich wypłaty(jak nie masz kasy to nie kupujesz,proste)
Sądziliśmy się z zawodnikami,którzy zdobyli dla tego klubu ostatnie Mistrzostwo Polski
Wymuszanie zrezygnowania z pieniędzy(jak dobrze pamiętam Melikson zrezygnował z części kasy i pewnie nie tylko on)
13 krotny Mistrz Polski nie potrafi zdobyć normalnego sponsora przez tyle lat
Pozbycie się piłkarzy takich jak Sobolewski czy Zieńczuk

?
I wisienką na torcie: po meczu wygranym 3-1 w derbach z 28 tys kibiców na trybunach,Jacek Bednarz postanawia zostać jedynym sprawiedliwym i skłócić między sobą kibiców,oczywiście też miał swoje racje bo rzucanie rac na murawę nie było rozsądne ale czy w jakimkolwiek klubie na świecie robi się z tego taki dym

Bednarz chce z Wisły zrobić Teatr,pełna kultura i prestiż ale nigdzie na świecie tak nie jest
Przykro patrzeć, to wszystko
PS : Generacja leśnych dziadków też jest do wymiany(Kapka itp),może czas by klubem zajęli się jej dawni gracze albo ktokolwiek młody z lepszym podejściem do biznesu jakim jest piłka nożna w obecnych czasach.
Nie chciałem tego mówić ale tak jak jest w Legii.