Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 29.07.2014, 00:00
Szopka trwa dalej,Wisła Kraków od czasów przejęcia sterów przez Jacka Bednarza nie ma za grosz profesjonalizmu

Podobno dziś ludzie stali po 40 minut w kolejce bo problemy ze sprzedażą biletów, nie otrzymali nawet słowa przepraszam !


Profesjonalny klub piłkarski z 1 napastnikiem na cały sezon,od kiedy poszło info że Paweł Brożek nie zagra czułem że wisi wtopa w powietrzu a remis u siebie z Piastem Gliwice to poprostu wstyd


Ostatnie lata to słowo ,,wstyd i kompromitacja ''

Wstyd bo podpisywaliśmy piłkarzy,nie mając na ich wypłaty(jak nie masz kasy to nie kupujesz,proste)
Sądziliśmy się z zawodnikami,którzy zdobyli dla tego klubu ostatnie Mistrzostwo Polski
Wymuszanie zrezygnowania z pieniędzy(jak dobrze pamiętam Melikson zrezygnował z części kasy i pewnie nie tylko on)

13 krotny Mistrz Polski nie potrafi zdobyć normalnego sponsora przez tyle lat

Pozbycie się piłkarzy takich jak Sobolewski czy Zieńczuk ?

I wisienką na torcie: po meczu wygranym 3-1 w derbach z 28 tys kibiców na trybunach,Jacek Bednarz postanawia zostać jedynym sprawiedliwym i skłócić między sobą kibiców,oczywiście też miał swoje racje bo rzucanie rac na murawę nie było rozsądne ale czy w jakimkolwiek klubie na świecie robi się z tego taki dym Bednarz chce z Wisły zrobić Teatr,pełna kultura i prestiż ale nigdzie na świecie tak nie jest


Przykro patrzeć, to wszystko

PS : Generacja leśnych dziadków też jest do wymiany(Kapka itp),może czas by klubem zajęli się jej dawni gracze albo ktokolwiek młody z lepszym podejściem do biznesu jakim jest piłka nożna w obecnych czasach.
Nie chciałem tego mówić ale tak jak jest w Legii.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 29.07.2014 o godz. 00:11.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując