Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 28.07.2014, 23:59
Jak na to, że zagraliśmy bez Brożka było ok.

Z samych sytuacji powinniśmy to wygrać, Piast praktycznie nie pokazał nic. Strzelił bramkę ze stałego fragmentu i tyle. My multum strzałów ale większość po prostu naszym nie wychodziła i tyle. Piast zaparkował autobus w bramce to też klarownych sytuacji sam na sam nie stworzyliśmy (których brak niektórzy tutaj zarzucają) - ciężko jest wyjść sam na sam, jak przeciwnik muruje się we własnym polu karnym Wynik trochę dla nas krzywdzący, ale jak się na tyle strzałów nie odda jednego porządnego to pretensje można mieć tylko do siebie.

Generalnie w piłce zdarzają się takie mecze. Dla odmiany pewnie w którymś kolejnym meczu zagramy taką bucówę, że będzie pół strzału na bramkę w meczu i wygramy 1:0.

Nie ma co się biczować, trzeba się pocieszyć, że jak narazie w lidze Wisełka niepokonana Ochłońcie, sezon się dopiero zaczął a tu znowu większość wróżenie z fusów i pseudoznawstwo uprawia. W bardzo niezdrowy sposób uaktywnia się też siedząca ostatnimi czasy cicho loża szyderców uprawiająca namiętny lament pt. 'SPADNIEMY'. Wyluzujcie, pierwsze śliwki za płoty

Zajączek fajnie, mam nadzieję, że odpali.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.07.2014 o godz. 00:05.
Odpowiedz cytując