Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.07.2014, 23:38
Bez wypłat ,bez trenera, bez kibiców i bez perspektyw - tak można opisać najkrócej obecną drużynę Wisły. Reszta to już są didaskalia. Piast był koszmarny. Już rozstawione manekiny byłyby bardziej waleczne od nich.
Odpowiedz cytując