|
Smuga, ale Dudkę to ty szanuj. Poza wolnymi występ chyba bezbłędny, do tego pokazał dziś klasę rzucając crossy na nos, ogólnie dogrywając świetne piłki i ratując raz dupę Głowie, który pogubił się wychodząc z własnej połowy. Ogólnie stoperzy dziś na +, widać, że się zgrywają, rozumieją, Sadlok też dobrze, Bury musi odnaleźć formę.
|