Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 28.07.2014, 23:19
Smuga, ale Dudkę to ty szanuj. Poza wolnymi występ chyba bezbłędny, do tego pokazał dziś klasę rzucając crossy na nos, ogólnie dogrywając świetne piłki i ratując raz dupę Głowie, który pogubił się wychodząc z własnej połowy. Ogólnie stoperzy dziś na +, widać, że się zgrywają, rozumieją, Sadlok też dobrze, Bury musi odnaleźć formę.
Odpowiedz cytując