Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 28.07.2014, 23:07
Przed tym meczem nie spodziewałem się jakiś fajerwerków i wynik jako taki nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Co mnie martwi? To, że Smuda pomimo tylu widocznych znaków na niebie i ziemi jest niereformowalny. Czy ten gość nie widzi, że Guła męczy się na skrzydle i nie powinien przebywać na boisku razem z Semirem, bo sobie nawzajem tylko przeszkadzają? Jak ma się rozwinąć Zając, skoro Smuda woli stawiać na Boguskiego, który coś tam szarpnie, walczy, ale efektów z tego niestety nie ma? Fakt może i widać jeszcze u tego chłopaka nawyki juniorskie, ale czy Chrapek od razu eksplodował formą i piłkarskim opanowaniem? Na plus Głowa i Sadlok. Resztę pozostawię bez komentarza. No nic teraz trzeba spiąć poślady i wyszarpać przynajmniej remis z Kuchenkorzami. Łatwo nie będzie, ale taki wynik przy obecnej formie zespołu będzie olbrzymim sukcesem.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 28.07.2014 o godz. 23:24.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując