ociec Ciemka napisał(a):

W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.
Tragicznie to wyglądało.
|
Zupełnie jak kadra na euro z Czechami

Musi widać rękę trenera
