Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.07.2014, 22:38
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.


Tragicznie to wyglądało.
Zupełnie jak kadra na euro z Czechami
Musi widać rękę trenera
Odpowiedz cytując