Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6975
Stary 28.07.2014, 22:31
Dzięki Waszym wizytom na stadionie to "'prędzej czy później" się niestety przeciąga. Wisły nie wspierasz, bo powodujesz dłuższy pobyt łysego w klubie. A to niestety sytuacja bardzo dla naszego klubu niekorzystna.

ps. Jacka masz w głębokim poważaniu powiadasz? A jak to okazujesz?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.07.2014 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując