|
Dzięki Waszym wizytom na stadionie to "'prędzej czy później" się niestety przeciąga. Wisły nie wspierasz, bo powodujesz dłuższy pobyt łysego w klubie. A to niestety sytuacja bardzo dla naszego klubu niekorzystna.
ps. Jacka masz w głębokim poważaniu powiadasz? A jak to okazujesz?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.07.2014 o godz. 22:33.
|