Temat
:
[2 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice,28 lipca poniedziałek godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
100
28.07.2014, 21:46
PiVoSH92
napisał(a):
Gdzie masz tą wypowiedź? Bo na oficjalnej stronie nie ma?
Edit - nie umiem czytać, jest na oficjalnej
Na oficj. nie ma tej wypowiedzi.
Jest w wersji wideo. Teraz już Ci nie znajde, bo czas spać. Poszukaj
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_